D. U. K.

Man nepavyksta užsiregistruoti. Ką daryti?

Atidžiai pažiūrėkite ar teisingai užpildėte visus laukus. Instrukcijos kaip užsiregistruoti surašytos registracijos lango apačioje. Jei nesate baigę VU fizikos fakulteto, trumpinys iš keturių vardo ir pavardės raidžių nėra būtinas. Jei vis dar nepavyksta užsiregistruoti, nedvejodami parašykite el. laišką adresu fidipedia@fidi.lt. Tikrai padėsime!

Kodėl nematau turinio?

Dalis turinio yra prieinama meniu skiltyse. Tam, kad pamatytumėte pilną turinį, reikia prisijungti. Užsiregistruoti galite čia.

Kodėl būtina registruotis?

Labai norime, kad mūsų surinktu turiniu vartotojai naudotųsi atsakingai ir pagarbiai. Todėl sukūrėme puslapio taisykles, kurių registracijos metu pareikalaujame nuo šiol laikytis, o tada džiugiai prisijungti prie Fidipedia bendruomenės.

Kaip įkelti įrašą?

 

Visų pirma – reikia būti baigus VU fizikos fakultetą ir būti prisijungus prie puslapio. Tik tada turėsite galimybę kelti įrašus. Kairiame viršutiniame lango kampe spauskite ant užrašo „Fidipedia“:

 

Paspaudę, pereisite į puslapį, kur reikės paspausti „Įrašai“:

Tada spausti „Kurti naują“:

Štai ir langas, kuriame galite palikti savo įrašą! Nepamirškite sugalvoti pavadinimo. Baigę, paspauskite „išsaugoti peržiūrai„. Tada Fidipedia administratoriai peržiūrės Jūsų įrašą, priskirs jam kategoriją ir paskelbs Fidipedia bendruomenei.

Štai ir viskas!

Kaip įkelti nuotrauką?

Nuotraukas reikia atsiųsti adresu fidipedia@fidi.lt su komentaru apie ką jos, o administratoriai sukels viską į puslapį.

Kaip parašyti komentarą?

Įrašų apačioje yra galimybė palikti savo komentarą. Komentaras visiems matomu tampa ne iš karto – jį turi patvirtinti Fidipedia administratoriai.