Registracija

Duomenų pateikimo pagalba –  apačioje

* Privalomas laukas

Jūsų vartotojo vardas – čia įveskite bet kokį prisijungimo prie puslapio identifikatorių – pvz Vardenis50,  – venkite tarpų, lietuviškų raidžių. Puslapis tikrins, kad šis vardas būtų unikalus – todėl gali tekti pasirinkiti kitą.

„Jei esi fizikas…“ – jei esate baigęs VU FF  1968 ar vėliau, šiame lauke galite įvesti savo vardo pirmas 4 vardo ir 4 pavardės raides (lietuviškos ar lotyniškos, didžiosios ar mažosios nesvarbu) – sistema Jus turėtų surasti  iš senų archyvų suvestų duomenų bazėje. Jei tikrai baigėte FF ir savęs neradote – matyt archyvuose yra klaida – parašykit į fidipedia@fidi.lt – mes būtinai pataisysime.

Jei dar nesate fizikas ar esate nefizikas, bet Jums rūpi FIDI – tiesiog praleiskite šį lauką.

El. paštas – įveskite galiojantį elektroninį adresą – į jį bus siunčiamas Jūsų prisijungimo slaptažodis ir kita informacija.

Parašyk ką veikei savo FIDI – nebūtinas laukas, bet čia įrašyta informacija mums padės jus priskirti prie Jūsų FIDI informacijos. Įrašykit FIDI numerius , metus ir ką veikėt – piešiau, eisena, grojau… ir t.t.

Būtinai pažymėkit varnelę, jei sutinkate kad Jūsų emailas bus naudojamas tik informacijos apie  FIDI šventės organizavimą skleidimui.

Po mygtuko REGISTRUOTIS paspaudimo, puslapis Jums išsiųs į Jūsų pateiktą (el. paštas) elektroninį laišką su Jūsų pasirinktu (Jūsų vartotojo vardas) vartotojo vardu ir sistemos sugeneruotu slaptažodžiu. Gautus duomenis įveskite prisijungimo puslapyje . Instrukcija irgi bus laiške.

Laišką turėtumėte gauti po kelių minučių. Jei negaunate, paieškokite SPAM/JUNK/OTHER folderiuose.

 

Jei susiduriate bet kokia problema registruojantis – siuskite laišką į fidipedia@fidi.lt su Jūsų vardu, pavarde bei baigimo metais. Mes stengsimes padėti Jums iškart.